Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

SADIK ÖZGÜR ANI EVİ DİVRİĞİ’DE ZİYARETE AÇILDI

Kale Kilit’in kurucusu ve kilit sektörünün duayen ismi Sadık Özgür’ün anısına Sivas’ın Divriği ilçesinde hayata geçirilen ‘Sadık Özgür Anı Evi’, düzenlenen törenle açıldı. Törende konuşan Kale Endüstri Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Özgür, Sadık Özgür’ün hayatı boyunca memleketini unutmadığını ve Divriği’ye yapılan yatırımlarının 30 milyon TL’yi aştığını belirterek, “Ancak en anlamlı yatırımı kendisini kaybettikten sonra yapmak bizlere nasip oldu. Sadık Özgür Anı Evi’ni ziyaret eden Divriğili gençlerin, kendisinin başarılarla dolu hayat yolculuğundan ilham ve cesaret almasını amaçlıyor, memleketimizden nice Sadık Özgür’ler çıkmasını umut ediyoruz” diye konuştu.

Değerli Varlıklarınızı Rengârenk Kale Çelik Kasalar'la Koruyun

Kale Çelik Kasa, 14 Şubat’ı rengarenk ürün yelpazesiyle karşılıyor. İsteğe göre istenen renkte üretilebilen ev tipi çelik kasalar ile 14 Şubat’ta sevgilinize değerli eşyalarını koruma altına alabileceği bir hediye verin.

Rengarenk Seçenekleriyle Anneler Günü Hediyeniz Kale Çelik Kasa'dan

Kale Çelik Kasa, Anneler Günü'nde hayattaki en değerli varlığımız olan annelerimize, değerli eşyalarını koruma altına alabileceği şık bir hediye alternatifi sunuyor. Bu yıl Anneler Günü'nde geniş renk skalası içerisinden annenizin en sevdiği rengi seçerek, ona ev tipi çelik kasa hediye edin.